Lysløyperenn 13.02.2019

Postet av Vågstranda IL den 14. Feb 2019

Lysløyperenn onsdag 13.02.2019


Under skulealder: Lilly K Skorgen

1.kl: Iver L Våge

2.kl: Ailo K Skorgen, Jakob Angvik Pedersen.

4.kl: Jennie Angvik Pedersen

5.kl: Emma E Amdam

6.kl: Sofie H Talberg, Sandra Talberg, Stefan Sandvik Dyrhaug


TRIM:

Laila Solheim, Bjørn Kennet Amdam, Anne Kormset Bratshaug, Marit Aarset, Bjørn Aarset




Lysløyperenn onsdag 06.02.2019

Postet av Vågstranda IL den 6. Feb 2019

Under skulealder: Lilly K Skorgen, Odin L Våge, Tonje L. Øvstedal

1.kl: Iver L Våge, Helene L Øvstedal, Marius L Villa.

2.kl: Ailo K Skorgen, Silje G Bråten.

3.kl: Tristan Noir Talberg

4.kl: Marius Myklebust Venanger, Daniel G Bråten, Elias L Villa, Liv Nyhagen Clarke

5.kl: Emma E Amdam, Ciljan P Svendson, Herman Hjelvik, Elvar Andre Talberg

6.kl: Sofie H Talberg, Sandra Talberg, Lilja Kristin Talberg, Stefan Sandvik Dyrhaug

8.kl: Andreas L Villa.


TRIM:

Laila Solheim, Bjørn Kennet Amdam, Stine Haugland, , Anne Karin Talberg, Torill Heggdal, Inger Helga Rydjord


På tid 2 runder: 
Elias L Villa 16.25
William P Hjelvik 13.43
Andreas L Villa 8.21
Lilja Kristin Talberg 13.31

På tid 1 runde:
Marius L Villa 11.45
Liv Nyhagen Clarke 11.45
Emma E Amdam 8.13
Elvar andre Talberg 11.45
Fredrik Stiansson Pedersen 8.13
Ronny Leikarnes 11.51




Lysløyperenn onsdag 30. januar

Postet av Vågstranda IL den 31. Jan 2019




Under skulealder: Isabella P Talberg, Lilly K Skorgen, Kristina L Eidhammer, Odin L Våge, Caroline Bjermeland.

1.kl: Leander Bonsak, Iver L Våge, Emilie Bjermeland, Helene L Øvstedal, Marius L Villa.

2.kl: Håkon Kjersem, Mikael T Patterson, Ailo K Skorgen, Silje G Bråten.

4.kl: Matheo Bonsak, Daniel G Bråten, Melissa Hjelvik, Elias L Villa, William P Hjelvik, Kristian Lie.

5.kl: Emma E Amdam, Ciljan P Svendson, Herman Hjelvik

6.kl: Sofie H Talberg, Sandra Talberg.

8.kl: Andreas L Villa.

10.kl: Martine H Klypen


TRIM:

Anne Kristin G Straume, Bjørn Kennet Amdam, Stine Haugland, Bård Olav Hjelvik, Silje Thomassen, Maud Eidhammer, Lasse Øvstedal, Silje Mari L Øvstedal, Anne Karin Talberg, Eskild Svendson, Isabella Strande.


På tid 2 runder: 
Elias L Villa 10.50
William P Hjelvik 13.04
Ronny Leikarnes 8.10
Kristian Lie 16.58
Andreas L Villa 8.04
Bård Olav Hjelvik 8.47

På tid 1 runde:
Herman Hjelvik 8.37
Marius L Villa 9.32
Emma E Amdam 7.50
Håkon Kjersem 7.39.



Vågstranda IL åpner opp Myr på søndager

Postet av Vågstranda IL den 31. Jan 2019

Årets skisesong er godt i gang, og vi i VIL opplever godt besøk på de arrangementene vi har hatt hittil. Dette er svært gledelig, og vi har fått flere forespørsler om å ha åpent i Myr på helg. Det er ett fint forslag, og vi prøver noen søndager fremover fra 12.00-14.00 😊

Da blir det litt vafler, pølser, kaffe, kakao og saft å få kjøpt, og så vil vi legge til rette for å se sportsendinger med projektoren.

Stikk innom førstkommende søndag 3.2. , og bruk løypene!!



Deltakere lysløyperenn onsdag 23. januar

Postet av Vågstranda IL den 24. Jan 2019

Under skulealder: Isabella Talberg, Lilly K Skorgen, Odin L Våge, Caroline Bjermeland.

1.kl: Jenny Marie Sætre, Iver L Våge, Marius L Villa, Emilie Bjermeland.

2.kl: Mikael Patterson, Ailo K Skorgen, Jakob A Pedersen, Silje G Bråten.

3.kl: Tristan Talberg.

4.kl: Jennie A Pedersen, Matheo Bonsak, Daniel G Bråten, Melissa Hjelvik, Elias L Villa.

5.kl: Emma E Amdam, Ciljan P Svendson.

6.kl: Sofie H Talberg, Lilja Talberg, Ingeborg Sætre, Sandra Talberg.

7.kl: Leona S Pedersen

8.kl: Andreas L Villa.

10.kl: Fredrik S Pedersen.

Trim: Laila Solheim, Bjørn Kennet Amdam, Elisabeth Talberg, Ronny Leikarnes; Kai Talberg, Inger M H Talberg, Jørn Sætre, Marit Sørholt, Silje Thamassen.





Levert av IdrettenOnline