Resultater Vågen Rundt - Stafetter

Postet av Vågstranda IL den 1. Mai 2019







Over: Isak Stiansson Pedersen



Over: Fra 12 års stafetten



Resultater Vågen Rundt 2019 - Individuelt terrengløp

Postet av Vågstranda IL den 1. Mai 2019



Topp 3 herreklassen: Fra venstre, Isak Stiansson Pedersen, Bård Indredavik og Morten Strand.



Fra venstre vinneren av kvinneklassen i det individuelle terrengløpet, Brynhild Synstnes, ved siden: Cilla Hyldig som tok tredjeplassen. Ingrid Stølan Husøy var ikke tilstede når bildet ble tatt.






Påmelding Vågen Rundt 2019

Postet av Vågstranda IL den 27. Mar 2019

Vågen Rundt arrangeres for 51. gang nå i 2019. Som vanlig går arrangementet av stabelen 1. mai. Selve starten for arrangementet er kl. 12.00 med den tradisjonelle defileringen fra kirka og opp på skoleplassen og målområdet.

For påmelding følg linken under for online betaling:
http://www.vagstrandail.no/events/ticketcart?eventid=1000027794


Dersom dere ønsker faktura, eller har andre spørsmål knyttet til påmelding, send e-post til eskildsvendson@gmail.com


Programmet for 2019 er:


11.30 – Påmelding mini-vågen

12.00 – Defilering

12.15 – Mini-vågen (Premiering v/målgang)

12.45 – Skulestafetten


13.45 – Jenter 12 år

13.45 – Gutter 12 år

14.00 – Jenter 15 år

14.00 – Damer

14.15 - Gutter 15 år

14.15 – Herrestafett (Kort løype)

15.00 – Terrengløp Vågen Rundt



Lysløyperenn 13.02.2019

Postet av Vågstranda IL den 14. Feb 2019

Lysløyperenn onsdag 13.02.2019


Under skulealder: Lilly K Skorgen

1.kl: Iver L Våge

2.kl: Ailo K Skorgen, Jakob Angvik Pedersen.

4.kl: Jennie Angvik Pedersen

5.kl: Emma E Amdam

6.kl: Sofie H Talberg, Sandra Talberg, Stefan Sandvik Dyrhaug


TRIM:

Laila Solheim, Bjørn Kennet Amdam, Anne Kormset Bratshaug, Marit Aarset, Bjørn Aarset




Lysløyperenn onsdag 06.02.2019

Postet av Vågstranda IL den 6. Feb 2019

Under skulealder: Lilly K Skorgen, Odin L Våge, Tonje L. Øvstedal

1.kl: Iver L Våge, Helene L Øvstedal, Marius L Villa.

2.kl: Ailo K Skorgen, Silje G Bråten.

3.kl: Tristan Noir Talberg

4.kl: Marius Myklebust Venanger, Daniel G Bråten, Elias L Villa, Liv Nyhagen Clarke

5.kl: Emma E Amdam, Ciljan P Svendson, Herman Hjelvik, Elvar Andre Talberg

6.kl: Sofie H Talberg, Sandra Talberg, Lilja Kristin Talberg, Stefan Sandvik Dyrhaug

8.kl: Andreas L Villa.


TRIM:

Laila Solheim, Bjørn Kennet Amdam, Stine Haugland, , Anne Karin Talberg, Torill Heggdal, Inger Helga Rydjord


På tid 2 runder: 
Elias L Villa 16.25
William P Hjelvik 13.43
Andreas L Villa 8.21
Lilja Kristin Talberg 13.31

På tid 1 runde:
Marius L Villa 11.45
Liv Nyhagen Clarke 11.45
Emma E Amdam 8.13
Elvar andre Talberg 11.45
Fredrik Stiansson Pedersen 8.13
Ronny Leikarnes 11.51




Levert av IdrettenOnline